10_20231106_142615.png

Přehled podzimní části

Podzimní část soutěžního ročníku 2023/2024 je za námi. Pojďme se podívat, jak si naše družstva vedou.

Máme za sebou podzimní část letošních soutěží a naše týmy si vůbec nevedou špatně. 

Začněme mladší přípravkou, která pod vedením Jaromíra Ungra za jedenáct kol zaznamenala deset výher a jen jednu prohru. V pomyslné tabulce jsou na prvním místě. Nejlepším střelcem týmu je zatím Jaromír Ungr ml. s 51 góly. Úspěšně mu sekunduje Václav Pechoušek, který se trefil do sítě soupeřů již 42x. Pomyslné třetí místo střelců v týmu drží Kačka Janochová s 20 góly. 

Pod vedením Martina Lánského na podzim válí i starší přípravka, která za celý podzim nepoznala jediného přemožitele a všechny své zápasy zvládla vítězně. Soupeřům holky a kluci nasázeli za 13 zápasů 206 gólů. Nejlepším střelcem týmu a i celé soutěže je zatím Tobiáš Lánský s 62 góly. Jako druhý v týmu a celkově třetí místo drží Štěpán Zajaček s 48 góly. třetí místo v týmu drží Minh Tien Dao s 22 góly. 

Naše áčko pod vedením Mariana Kolesnáče končí podzimní část na šestém místě. Po letech, kdy se většinou hrálo o udržení v soutěži, je to příjemné překvapení. Doufejme, že kluci přes zimu dobře potrénují a na jaře předvedou ještě lepší výkony. 


Podzimní část pro náš klub dopadla pěkně, teď si pojďme od fotbalu na chvilku odpočinout a v novém roce jsme zpět.